ReBeLdE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ReBeLdE

Za obozavaoce najbolje grupe RBD!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  AnahiAnahi  

 

 Napisite nesto o sebi!

Ići dole 
+10
Angel de_VONDY
Micaaa
Diva RBD
Nataly 91
#~NANCY~#
naca007
Mi@-sweet*girl
*Marija 91*
^^Sandra^^
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
14 posters
AutorPoruka
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*


Broj poruka : 372
Lokacija : Sa ANY i na kraj sveta...
Datum upisa : 27.01.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 11:31 am

Zovem se Sanja.Na forumima mi je nick SaNJa_AnAhI,pa me verovatno znate... Smile Omiljena grupa mi je naravno RBD!!!!Najvise od devojaka volim ANAHI,a od muskaraca Poncha...Omiljeni film mi je "kako izgubiti decka za 10 dana",omiljena pesma mi je RBD-Fui la nina i svee ostale...Najj drugarice su mi Djina,Tijana,Ivana,Sofija,Marija I i Duska... Surprised


Poslednji izmenio SaNJa_AnAhI dana Sub Mar 01, 2008 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-mejor.forumsr.com
^^Sandra^^
Trudis se volis da pises...
Trudis se volis da pises...
^^Sandra^^


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 12:02 pm

Ja sam Sandra Micic...imam 11,5 god i zivim u Sapcu...idem u Stojan Novakovic skolu.......
Nazad na vrh Ići dole
*Marija 91*
moderator
moderator
*Marija 91*


Broj poruka : 156
Datum upisa : 31.01.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePon Feb 18, 2008 6:53 am

Ja sam Marija Perisic.Imam 16,5 god.Zivim tu negde blizu Sapca...Haha...Naj drugarice su mi Natasa i Beba...PoZz
Nazad na vrh Ići dole
Mi@-sweet*girl
Pocetnik
Pocetnik
Mi@-sweet*girl


Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 7:21 am

caos, ja sam Ena Stefanovic, zivim u Novom Sadu i 96 sam godiste!.
Nazad na vrh Ići dole
naca007
Pocetnik
Pocetnik
naca007


Broj poruka : 42
Godina : 30
Datum upisa : 21.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 12:30 pm

Ja sam Nadežda , drugowi me zowuNaca , imam 14 godina . Omiljena grupe su mi Simple Plan i RBD . Omiljena pevacica mi je Avril Lavigne . Imam rebelde forum http://rebelde-scg.forumotion.com/ . Volim photo shop , forume , fudbal , engleski .........
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-scg.justgoo.com
#~NANCY~#
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
#~NANCY~#


Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : con ANYY Y PONCHO a Mexico
Datum upisa : 21.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 1:13 pm

Ja sam Newena Jankowic 95-o sam god. i ziwim u Uzicu.Iz RBD najwise wolim ANYYY pa PONCHA pa ostale podjednako.Jelo PIZZA i POMFRIT,pice SPRITE,PEPSI TWIST.Wolim druzenje i Ze Za Nje omiljena knjiga mi je "Dewojcica sa 6-og meseca" a wolim ponekad da pogledam i Sundjer Boba stwarno je lud.Film MUCKALICE ....................................itd ala sam se raspricala mogla bih da napisem roman o sebi hehe pozzz
Nazad na vrh Ići dole
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*


Broj poruka : 372
Lokacija : Sa ANY i na kraj sveta...
Datum upisa : 27.01.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 1:16 pm

Pisi i roman... Very Happy haha...
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-mejor.forumsr.com
#~NANCY~#
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
#~NANCY~#


Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : con ANYY Y PONCHO a Mexico
Datum upisa : 21.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 2:22 pm

Hehehehehehe ma necu da was smaram hehe BESO
Nazad na vrh Ići dole
*Marija 91*
moderator
moderator
*Marija 91*


Broj poruka : 156
Datum upisa : 31.01.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePet Feb 22, 2008 4:45 am

Ne smaras nas duso...Haha... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Nataly 91
Malo dalji pocetnik...
Malo dalji pocetnik...
Nataly 91


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePet Feb 22, 2008 5:23 am

Evo ovako...Ja sam Natasa.Svi me zovu Nataly.Imam 17 god.Pre nekoliko dana sam napunila 17...Zivim u Lipolistu...Volim da gledam serije Meksicke,da slusam muziku...Ja slusam i domacu i stranu...Omiljena pevacica mi je Seka Aleksic,i ove iz RBD-a...Pevac mi je naj Milan Stankovic,Nemanja Stevanovic i Poncho...Volim da ponekad slusam i stare pesme......I ima jos,ali da vas ne smaram....
Nazad na vrh Ići dole
Diva RBD
Malo dalji pocetnik...
Malo dalji pocetnik...
Diva RBD


Broj poruka : 54
Godina : 28
Lokacija : Getting married with Christian...NOW HE'S ONLY MINE!!!!! :D
Datum upisa : 24.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 11:57 pm

Hola chavos, yo soy Maite Perroni y mi novio y esposo es Christian Chavez Razz

Ja sam Jowana Filipowitj, zhiwim u NS-u 96 sam godishte, obozhawam RBD i najwetja sam Chaverronita Very Happy mrzim narodnjake i turbofolkere mada mozhe da mi se dopadne neka lepa pesma. Idem u VI razred OŠ "Swetozar Markowitj Toza" i zhelim da mi Mia-sweet*girl kazhe u kom delu grada zhiwi i u koju shkolu ide Smile

Da ne smaram...
Nazad na vrh Ići dole
http://maicandyno1.coolbb.net/
Micaaa
moderator
moderator
Micaaa


Broj poruka : 29
Godina : 27
Lokacija : Sa mojom cimerkom MAITE u Elity Way School
Datum upisa : 29.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePet Feb 29, 2008 1:59 pm

Ja sam Milica Djokic zivim u Uzicu 96 sam godiste.Iz RBD najvise volim Maite a posle nje Anny.Omiljeni film mi je Mi mismo Andjeli 2.Omiljena grupa naravno RBD i Tokio Hotel....
Nazad na vrh Ići dole
Angel de_VONDY
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Angel de_VONDY


Broj poruka : 62
Godina : 31
Lokacija : Uvek uz RBD
Datum upisa : 17.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePet Feb 29, 2008 3:26 pm

Ja sam Tatjana...ali vecina me zna kao Tanja i svi..ali bukvalno svi me tako zovu.Imam 14 godina.U maju cu 15.naj frendovi su mi Sonja,Anica,Ljilja,Milica,Ivana,Dragana,Ivana,Beca,Aca...
Nazad na vrh Ići dole
Marija I
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Y no digas nada, todo esta en calma por una vez,NO DIGAS NADA
Marija I


Broj poruka : 121
Godina : 28
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 02.02.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 11:01 am

Ja sam Marija.Na forumima sam Marija I.Sigurno me znate.Imam 12 godina i rodjena sam 8.11.1995.Naravno volim RBD!Takodje volim Rihannu,Avril....Najbolje drugarice su mi Sanja,Tanja i Sanela,a naj drug mi je Marko.Naj predmeti su mi engleski i fizicko.I naravno jos bi nesto napisala,ali da vas ne smaram...
Nazad na vrh Ići dole
ucker_ema
Pocetnik
Pocetnik
ucker_ema


Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.03.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 6:40 am

cao,ja sam ema bajraktarevic!imam 14 godina zivim u crnoj gori,najvise volim da slusam rbd,rock muziku i zabavnu.najvise volim iz rbd-a dulce.mnogo volim da se druzim,najbolje drugarice su mi mirela i marija.omiljeni predmeti su mi biologija,hemija i engleski.volim kosarku......uglavnom volim da gledam domace filmove omiljeni mi je mrtav ladan i mala nocna muzika,a od ovih stranih reply cate,niske strasti,plavuse sa faksa itddd
Nazad na vrh Ići dole
MARINA '93
Malo dalji pocetnik...
Malo dalji pocetnik...
MARINA '93


Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 08.03.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimePon Mar 24, 2008 5:32 am

Caos... Ja sam Marina Marinkovic... Imam 15 godina, a rodjena sam 23.01.'93... Zivim u Sapcu... Najvise volim da sedim za kompom i slusam muziku...Omiljeni sportovi su mi kosarka i fudbal...Iz rbd najvise volim Anahi i Alfonsa... Volim da stavljam crni krejon ili crnu senku... Ne mogu vise da pisem... Napisite nesto o sebi! 885876
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
Pocetnik
Pocetnik
~Fairy Annie~


Broj poruka : 13
Godina : 28
Lokacija : !!!Sa Los A y Vondy u zemlji snowa!!!
Datum upisa : 02.09.2008

Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 2:59 pm

Pozz ja sma Sladja na forumima mi je nick ~Fairy Annie~ tako da me mozda i poznajete....
96. sam godiste
Obozavam RBD naravno najvise Any y Dul...I naravnoo jos mnogo njih....Sad cu nabrojati...
HIM,Avril,Rihanna,Hilary Duff...Joooojj jos pooonoo mrzi me da brojim.....Ewoo BYe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Sponsored content





Napisite nesto o sebi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Napisite nesto o sebi!   Napisite nesto o sebi! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Napisite nesto o sebi!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ako vam nesto nije jasno..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ReBeLdE :: Ostalo :: Leksikon-
Skoči na: